East Legend

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 285 MB
  • Sürüm 1.1.8
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Com2uS Corp.
East Legend; bir kahramanı yöneterek efsanevi Halidoms'u ve bilgeliği, kutsallığı temsil eden kadehi bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacağınız aksiyon ve macera yüklü bir rol yapma oyunudur.

East Legend; bir kahramanı yöneterek efsanevi Halidoms'u ve bilgeliği, kutsallığı temsil eden kadehi bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacağınız aksiyon ve macera yüklü bir rol yapma oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda sınırlı sayıda özellik yer alıyor. Daha fazla özelliğe sahip olmak istiyorsanız isteğe bağlı oyun içi satın alma ile sahip olabilirsiniz. Mükemmel ses efektleri ile desteklenmiş grafiklere sahip oyunda, düşmanlarınıza meydan okuyun ve Babil Kulesini korumak kapıyı açın. Kapının arkasında sizleri neler bekliyor öğrenin.

Kendi takımınızı kurabileceğiniz oyunda, başarılı olarak takımınızı yükseltme şansına sahipsiniz. Şeytanı yenmek için loca üeyeleri ile mücadele edin, yuva ve ekipmanlarınızı güçlendirin. Ilyn, Lilith, Diana, Hades ve Luke savaşa katılmak için sizleri bekliyor.

Bilgeliği ve kutsallığı temsil eden efsanevi Halidoms kadehini bulabilmek ve dünyayı kurtarmak için Heroes'e katılın. Şeytanlar dan Deosis korumak için her Hero için benzersiz becerileri yararlanın, Kadehi bulmak ve cehennem kapılarını kapatmak için süper şövalye ol. Kadehi bulacak ve efsanevi Heroes'i getirebilecek olan tek kişisin. Her şey sana bağlı.

Mutlaka denemelisiniz!

East Legend indir